Τελετή λήξης της ΣΤ τάξης

Την Τετάρτη 23 Ιουνίου, στον προαύλιο χώρο του Σχολείου πραγματοποιήθηκε η τελετή αποφοίτησης των μαθητών της έκτης τάξης του Δημοτικού Σχολείου Βραχναιίκων. Στους μαθητές-τριες απονεμήθηκαν αντίγραφα των απολυτηρίων τους από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τάξεων κ. Τσολάκη Αλεξάνδρα, Παπαγεωργίου Καλλιόπη, Δρίβα Τζόελ και την υποδιευθύντρια κ. Παρασκευή Γαλάνη σε μια γιορτινή και συγκινητική ατμόσφαιρα. Στην τελετή συμμετείχαν ο πρόεδρος κ. Καρυτινός Σωτήριος και μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Γαλάνη Ανδριάνα και Καλαμά Ελένη, όπου έδωσαν στα παιδιά αναμνηστικό δώρο, φωτογραφίες και ευχήθηκαν καλή πρόοδο.

Ευχαριστούμε το Σύλλογο για την ευγενική προσφορά του και ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά Καλή Σταδιοδρομία και ένα ξέγνοιαστο καλοκαίρι!