Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που επικρατούν στην κοινωνία από την πανδημία του Covid-19 , οι τακτικές ενημερώσεις των εκπαιδευτικών προς τους γονείς θα γίνονται τηλεφωνικά (2610 670 322). Παρακάτω αναρτούμε πίνακα με τις ημέρες και ώρες που οι γονείς-κηδεμόνες θα μπορούν να επικοινωνούν με τους εκπαιδευτικούς για να ενημερώνονται για θέματα που αφορούν τη σχολική επίδοση και συμπεριφορά των μαθητών – τριών.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΜΗΜΑ

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ

*κάθε αντίστοιχη πρώτη ημέρα του μήνα

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Διευθυντής Δάσκαλος    
ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Υποδιευθύντρια Α’ Δασκάλα    
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ Δάσκαλος Α1 Δευτέρα 5η ώρα 11:45 - 12:25
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Δασκάλα Α2 Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΡΛΑ Δασκάλα Α3 Τετάρτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΛΟΓΕΡΑ Δασκάλα Β1 Τρίτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΜΗΣ Δάσκαλος Β2 Πέμπτη 6η ώρα 12:35 - 13:15
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΩΝΗ-ΣΠΑΘΗ Δασκάλα Γ1 Παρασκευή 5η ώρα 11:45 - 12:25
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΦΙΔΑ Δασκάλα Γ2 Τρίτη 5η ώρα 11:45 - 12:25
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΥΛΑ Δασκάλα Δ1 Τετάρτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΖΩΗ ΜΠΕΡΔΕ Δασκάλα Δ2 Τετάρτη 3η ώρα   10:00 – 10:45
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Δασκάλα Ε1 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΕΛΕΝΗ ΠΙΜΠΙΛΙΤΟΥΔΗ Δασκάλα Ε2 Τετάρτη5η ώρα 11:45 - 12:25

ΤΖΟΕΛ ΔΡΙΒΑΣ

Υποδιευθυντής Β’

Δάσκαλος Ε3 Δευτέρα 6η ώρα 12:35 – 13:15
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Δάσκαλος ΣΤ1 Πέμπτη 2η ώρα 9:00 – 9:45
ΑΘΗΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Δασκάλα ΣΤ2 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:30
ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΟΪΔΑ Δασκάλα ΣΤ3 Τετάρτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΜΑΡΙΑ ΤΖΟΥΔΑ Δασκάλα ΖΕΠ Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΟΤΣΗ Δασκάλα ΖΕΠ Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ
ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Φ. ΑΓΩΓΗΣ   Παρασκευή 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ   Τρίτη 2η ώρα 9:00 – 9:45
ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΒΑΛΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ   Παρασκευή 4η ώρα   10:45 – 11:30
ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗ Θ. ΑΓΩΓΗΣ   Τετάρτη 6η ώρα 12:35 – 13:15
ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ   Παρασκευή 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΡΕΛΑ Φ. ΑΓΩΓΗΣ   Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ   Τρίτη 3η ώρα   10:00 – 10:45
ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ   Πέμπτη 13:15
ΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   Πέμπτη 1η ώρα 8:15 – 9:00

Ωράριο Πρωινών Τμημάτων

  • 08:00 08:15
    Υποδοχή μαθητών
     
  • 08:15 09:40
    1η ώρα - 2η ώρα
    1ο διάλειμμα: 09.40 - 10.00
  • 10:00 11:30
    3η ώρα - 4η ώρα
    2ο διάλειμμα: 11.30 - 11.45
  • 11:45 12:25
    5η ώρα
    3ο διάλειμμα: 12.25 - 12.35
  • 12:35 13:15
    6η ώρα
    λήξη πρωινού ωραρίου

 

Ωράριο Ολοήμερου

  • 13:20 14:00
    Φαγητό και ξεκούραση
    4ο διάλειμμα: 14.00 - 14.15
  • 14.15 15.00
    7η ώρα - 1η αποχώρηση
    5ο διάλειμμα: 15.00 - 15.15
  • 15.15 16.00
    8η ώρα
    λήξη ολοήμερου

 

RSS Feed Υπουργείου Παιδείας

Οι Επισκέπτες μας

1.png2.png8.png8.png5.png6.png
Σήμερα:20
Αυτόν τον μήνα:2050
Συνολικά:128856