Αγαπητοί γονείς- κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 27 Οκτωβρίου το σχολείο θα λειτουργήσει από τις 8:15 έως τις 9:40, λόγω εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου. Τα δρομολόγια των ταξί θα εκτελεστούν κανονικά.Το Ολοήμερο τμήμα και η πρωινή ζώνη δε θα λειτουργήσει την ημέρα αυτή. Την Τετάρτη 28 Οκτωβρίου το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.

Ο Διευθυντής

του Σχολείου

Για την εορτή της 28ης Οκτωβρίου κληρώθηκαν οι παρακάτω αριστούχοι:

Σημαιοφόρος: Σαββόπουλος Στέφανος ΣΤ3

Παραστάτης δεξιά: Γαλάνη Χριστίνα ΣΤ1

Παραστάτης αριστερά: Ιωάννου Αικατερίνη ΣΤ1

Παραστάτης πίσω κέντρο: Ψήττα Χρυσή ΣΤ3

Παραστάτης πίσω δεξιά: Κάνιστρα Χριστίνα ΣΤ1

Παραστάτης πίσω αριστερά: Αναστασοπούλου Μαριάνθη – Αγγελική

Κατάθεση στεφάνου: Πραγαλή Κωνσταντίνα ΣΤ3

 

Για την εορτή της 25ης Μαρτίου:

Σημαιοφόρος: Ντενέκ Σοφία ΣΤ2

Παραστάτης δεξιά: Παπακωνσταντινόπουλος Νικόλαος ΣΤ2

Παραστάτης αριστερά: Ρουμελιώτης Ιωάννης ΣΤ3

Παραστάτης πίσω κέντρο: Κοζίας Καριοφύλλης ΣΤ2

Παραστάτης πίσω δεξιά: Τσαφούλιας Γεώργιος ΣΤ3

Παραστάτης πίσω αριστερά: Μπράτη Λυδία ΣΤ2

Κατάθεση στεφάνου: Καρυτινού Μαρία ΣΤ1

Επιλαχούσα: Γιδιάρη Αναστασία ΣΤ2

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που επικρατούν στην κοινωνία από την πανδημία του Covid-19 ,οι τακτικές ενημερώσεις των εκπαιδευτικών προς τους γονείς θα γίνονται τηλεφωνικά (2610 670 322) και όχι δια ζώσης. Παρακάτω αναρτούμε πίνακα με τις ημέρες και ώρες που οι γονείς-κηδεμόνες θα μπορούν να επικοινωνούν με τους εκπαιδευτικούς για να ενημερώνονται για θέματα που αφορούν τη σχολική επίδοση και συμπεριφορά των μαθητών – τριών.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑ

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

         *κάθε αντίστοιχη πρώτη ημέρα του μήνα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΛΟΓΕΡΑ Α1 Τρίτη 4η ώρα 10:45 - 11:30
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΜΗΣ Α2 Πέμπτη 2η ώρα μετά από τηλ. 09:00 – 09:40
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΡΛΑ Β1 Τρίτη 2η ώρα 09:00 – 09:40
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ Β2 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΖΩΗ ΜΠΕΡΔΕ Γ1 Τετάρτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΥΛΑ Γ2 Πέμπτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΩΝΗ-ΣΠΑΘΗ Δ1 Τετάρτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΟΪΔΑ Δ2 Δευτέρα 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΦΟΡΑ Δ3 Παρασκευή 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Ε1 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:30
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε2 Δευτέρα 3η ώρα 10:00 – 10:40
ΕΛΕΝΗ ΠΙΜΠΙΛΙΤΟΥΔΗ Ε3 Πέμπτη 2η ώρα 09:00 – 09:40
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΤ1 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΤΖΟΕΛ ΔΡΙΒΑΣ ΣΤ2 Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ3 Τετάρτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
Αναστασία Βάρλα ΖΕΠ Παρασκευή 6η ώρα 12:35 – 13:15
Αλεξάνδρα Κόρακα ΖΕΠ Δευτέρα 6η ώρα 12:35 – 13:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Μαρία Δημητρακοπούλου

Φ. Αγωγήσ

Πέμπτη 1η ώρα 8:15 – 8:55
Χριστίνα Φαρμάκη Αγγλικών Παρασκευή 5η ώρα 11:45 – 12:25
Δήμητρα Διαμαντοπούλου Αγγλικών Παρασκευή 3η ώρα 10:00 – 10:45

Δήμητρα Αναγνωστοπούλου

Θεατρικής Αγωγής

Παρασκευή 4η ώρα 10:45 – 11:30
μαρια κολοκυθα εικαστικων Τρίτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
αγγελικη καρελα φ. αγωγησ Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
παναγιωτησ πεττασ πληροφορικησ Πέμπτη 6η ώρα 12:35 – 13:15

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

Σελίδα 1 από 16

RSS Feed Υπουργείου Παιδείας

Οι Επισκέπτες μας

9.png0.png7.png9.png5.png
Σήμερα:40
Αυτόν τον μήνα:2237
Συνολικά:90795