×

Προειδοποίηση

JFile: :read: Αδυναμία ανοίγματος αρχείου: https://www.minedu.gov.gr/rss

Παρακάτω θα βρείτε τέσσερα (4) ενημερωτικά φυλλάδια από το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, με οδηγίες για προστασία στο διαδίκτυο, για την σεξουαλική κακοποίηση και την ενδοοικογενειακή βία.

Για την εορτή της 28ης Οκτωβρίου κληρώθηκαν οι παρακάτω αριστούχοι:

Σημαιοφόρος: Σαββόπουλος Στέφανος ΣΤ3

Παραστάτης δεξιά: Γαλάνη Χριστίνα ΣΤ1

Παραστάτης αριστερά: Ιωάννου Αικατερίνη ΣΤ1

Παραστάτης πίσω κέντρο: Ψήττα Χρυσή ΣΤ3

Παραστάτης πίσω δεξιά: Κάνιστρα Χριστίνα ΣΤ1

Παραστάτης πίσω αριστερά: Αναστασοπούλου Μαριάνθη – Αγγελική

Κατάθεση στεφάνου: Πραγαλή Κωνσταντίνα ΣΤ3

 

Για την εορτή της 25ης Μαρτίου:

Σημαιοφόρος: Ντενέκ Σοφία ΣΤ2

Παραστάτης δεξιά: Παπακωνσταντινόπουλος Νικόλαος ΣΤ2

Παραστάτης αριστερά: Ρουμελιώτης Ιωάννης ΣΤ3

Παραστάτης πίσω κέντρο: Κοζίας Καριοφύλλης ΣΤ2

Παραστάτης πίσω δεξιά: Τσαφούλιας Γεώργιος ΣΤ3

Παραστάτης πίσω αριστερά: Μπράτη Λυδία ΣΤ2

Κατάθεση στεφάνου: Καρυτινού Μαρία ΣΤ1

Επιλαχούσα: Γιδιάρη Αναστασία ΣΤ2

Αγαπητοί γονείς- κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 27 Οκτωβρίου το σχολείο θα λειτουργήσει από τις 8:15 έως τις 9:40, λόγω εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου. Τα δρομολόγια των ταξί θα εκτελεστούν κανονικά.Το Ολοήμερο τμήμα και η πρωινή ζώνη δε θα λειτουργήσει την ημέρα αυτή. Την Τετάρτη 28 Οκτωβρίου το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.

Ο Διευθυντής

του Σχολείου

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που επικρατούν στην κοινωνία από την πανδημία του Covid-19 ,οι τακτικές ενημερώσεις των εκπαιδευτικών προς τους γονείς θα γίνονται τηλεφωνικά (2610 670 322) και όχι δια ζώσης. Παρακάτω αναρτούμε πίνακα με τις ημέρες και ώρες που οι γονείς-κηδεμόνες θα μπορούν να επικοινωνούν με τους εκπαιδευτικούς για να ενημερώνονται για θέματα που αφορούν τη σχολική επίδοση και συμπεριφορά των μαθητών – τριών.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑ

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

         *κάθε αντίστοιχη πρώτη ημέρα του μήνα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΛΟΓΕΡΑ Α1 Τρίτη 4η ώρα 10:45 - 11:30
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΜΗΣ Α2 Πέμπτη 2η ώρα μετά από τηλ. 09:00 – 09:40
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΡΛΑ Β1 Τρίτη 2η ώρα 09:00 – 09:40
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ Β2 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΖΩΗ ΜΠΕΡΔΕ Γ1 Τετάρτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΥΛΑ Γ2 Πέμπτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΩΝΗ-ΣΠΑΘΗ Δ1 Τετάρτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΟΪΔΑ Δ2 Δευτέρα 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΦΟΡΑ Δ3 Παρασκευή 3η ώρα 10:00 – 10:45
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Ε1 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:30
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε2 Δευτέρα 3η ώρα 10:00 – 10:40
ΕΛΕΝΗ ΠΙΜΠΙΛΙΤΟΥΔΗ Ε3 Πέμπτη 2η ώρα 09:00 – 09:40
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΤ1 Τρίτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
ΤΖΟΕΛ ΔΡΙΒΑΣ ΣΤ2 Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ3 Τετάρτη 5η ώρα 11:45 – 12:25
Αναστασία Βάρλα ΖΕΠ Παρασκευή 6η ώρα 12:35 – 13:15
Αλεξάνδρα Κόρακα ΖΕΠ Δευτέρα 6η ώρα 12:35 – 13:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Μαρία Δημητρακοπούλου

Φ. Αγωγήσ

Πέμπτη 1η ώρα 8:15 – 8:55
Χριστίνα Φαρμάκη Αγγλικών Παρασκευή 5η ώρα 11:45 – 12:25
Δήμητρα Διαμαντοπούλου Αγγλικών Παρασκευή 3η ώρα 10:00 – 10:45

Δήμητρα Αναγνωστοπούλου

Θεατρικής Αγωγής

Παρασκευή 4η ώρα 10:45 – 11:30
μαρια κολοκυθα εικαστικων Τρίτη 3η ώρα 10:00 – 10:45
αγγελικη καρελα φ. αγωγησ Πέμπτη 4η ώρα 10:45 – 11:30
παναγιωτησ πεττασ πληροφορικησ Πέμπτη 6η ώρα 12:35 – 13:15

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

RSS Feed Υπουργείου Παιδείας

Οι Επισκέπτες μας

1.png4.png6.png3.png0.png9.png
Σήμερα:41
Αυτόν τον μήνα:929
Συνολικά:146309