Βαθμολογία Α' Τριμήνου και συμπλήρωση ερωτηματολογίου

• Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη  15/12/2016 στις έντεκα  και μισή (11:30) θα δοθούν οι βαθμοί του Α΄ τριμήνου  των μαθητών των Γ΄, Δ΄, Ε΄ ΣΤ΄ τάξεων του σχολείου μας. Οι γονείς των μαθητών της Α΄& Β΄ τάξης,  θα ενημερωθούν από τους αντίστοιχους εκπαιδευτικούς των τάξεων. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν με τους γονείς μετά την παράδοση της βαθμολογίας, ενώ το ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά.
  • Στο πλαίσιο πτυχιακής εργασίας που υλοποιούν οι φοιτήτριες του Πανεπιστημίου Πατρών, θα δοθούν στους μαθητές της Ε΄& ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας ανώνυμα ερωτηματολόγια σχετικά με το άγχος στη σχολική τάξη. Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών να κυκλώσουν το «ΝΑΙ» ή το «ΟΧΙ» σε έντυπη δήλωση που θα δοθεί, ανάλογα με το αν επιθυμούν ή όχι τη συμμετοχή του παιδιού τους στην παραπάνω δράση.