ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ανακοινώνουμε ότι με εντολή του Υπουργείου Παιδείας για την ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, όλοι οι γονείς του Δ.Σ.Βραχναιικων πρέπει να στείλουν τα στοιχεία τους (στα οποία θα αναγράφεται το ονοματεπώνυμο του γονέα, το ονοματεπώνυμο και η τάξη του μαθητή, η ηλεκτρονική του διεύθυνση (e-mail) και τα κινητά τους τηλέφωνα) στο e-mail του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η Υποδιευθύντρια του Δ.Σ.Βραχναιίκων

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΛΑΝΗ