Ανακοίνωση για τίτλους προόδου

Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας, ότι την Πέμπτη  15/06/2017, από τις οχτώ και τέταρτο(8.15 π.μ.) έως τις δέκα(10.00 π.μ.), θα δοθούν οι τίτλοι προόδου των μαθητών του σχολείου μας, καθώς και οι βεβαιώσεις συμμετοχής στα καινοτόμα προγράμματα που υλοποιήθηκαν φέτος στη σχολική μας μονάδα. Ακόμα σας ενημερώνουμε ότι στην κεντρική είσοδο του σχολείου μας, θα λειτουργεί έκθεση με κάθε είδους μπολάκια, παγουράκια και ρούχα τα οποία έχουν ξεχαστεί στο χώρο του σχολείου. Παρακαλούμε να περάσετε μια βόλτα από  αυτό το χώρο και αν αναγνωρίσετε κάτι από τα παραπάνω, να τα πάρετε , γιατί από τη νέα σχολική χρονιά θα ανανεώσουμε την συγκεκριμένη έκθεση. Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!