Μεταφορά μαθητών

Ενημερώνουμε τους  γονείς και κηδεμόνες των μαθητών ότι από τη Δευτέρα 19/09/2016 ξεκινά το δρομολόγιο μεταφοράς του σχολικού λεωφορείου. Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών οι οποίοι βρίσκονται εντός των ορίων που καλύπτει η σχολική μας μονάδα και η μόνιμη κατοικία τους υπερβαίνει τα 1200 μέτρα από το σχολικό συγκρότημα, ( υπολογίζεται η πιο κοντινή διαδρομή ), εφόσον επιθυμούν να μεταφέρονται τα παιδιά τους, να υπογράψουν την υπεύθυνη δήλωση που ακολουθεί.  Η διαδρομή περιλαμβάνει την παλιά εθνική οδό από Τσαούση μέχρι Δρεσθενά και την παραλιακή διαδρομή μέχρι το εκκλησάκι της Ευαγγελίστριας.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ  ΔΗΛΩΣΗ

ΠΡΟΣ

Τον κ. Δ/ντή  του 12/θέσιου

Δημοτικού Σχολείου Βραχναιίκων

?.    υπογραφόμεν?    (ονοματεπώνυμο γονέα)?????????????????

γονέας  τ?.     μαθητ?.     (ονοματεπώνυμο μαθητή)???????????????.

της    ??.   τάξης     του 12/θέσιου  Δημοτικού Σχολείου Βραχναιίκων

δ  η  λ  ώ  ν  ω          υ  π  ε  ύ  θ  υ  ν  α

ότι  επιτρέπω  στ?.     γιο μου/κόρη μου να μεταφέρεται με το δρομολόγιο του σχολικού λεωφορείου.

Βραχναίικα   16/09/2016

?.     Δηλ??