ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ

giorthlixiΤην Τετάρτη 14 Ιουνίου 2019 αποχαιρετήσαμε τους μαθητές της ΣΤ τάξης Δημ. Σχολείου Βραχναιίκων στην τελετή λήξης. Την οργάνωση της εκδήλωσης είχαν οι εκπαιδευτικοί της ΣΤ τάξης Αλεξάνδρα Τσολάκη και Τζόελ Δρίβας. Οι μαθητές παρουσίασαν θεατρικά δρώμενα και χορευτικά.

Ευχαριστούμε τη μουσικό μας Κωνσταντίνα Σίδερη, την εικαστικών κ. Αθανασία Κοτζιά και την γυμνάστρια κ. Αγγελική Καρέλα.
Στη συνέχεια απονεμήθηκαν αντίγραφα των Τίτλων Σπουδών από την υποδιευθύντρια κ. Παρασκευή Γαλάνη και δόθηκαν αναμνηστικά dvds από τον κ. Σωτήριο Καρυτινό, πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων. Στη συνέχεια οι μαθητές παραβρέθηκαν σε τραπέζι που προσέφερε ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων. Ευχόμαστε στις/στους απόφοιτους καλή πρόοδο και καλό καλοκαίρι!