Συνάντηση με τον αντιδήμαρχο

Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Την   Παρασκευή   14   Μαρτίου   πήγαμε όλοι οι μαθητές της Γ΄ τάξης   στο Δημαρχείο Βραχναιίκων. Εκεί συναντήσαμε τον αντιδήμαρχο κ. Σιγαλό. Πήγαμε εκεί για να συζητήσουμε κάποια θέματα που μας απασχολούν, όπως να μπουν φωτεινοί σηματοδότες μπροστά από το σχολείο, να τοποθετηθούν κάγκελα προς τη μεριά της θάλασσας, να έρθει ο προαστικός στην περιοχή μας και να φτιαχτεί ποδηλατόδρομος για να κάνουμε βόλτες στην παραλία με ασφάλεια.

Ο αντιδήμαρχος μας υποσχέθηκε πως θα κάνει ό,τι μπορεί για να δώσει λύση στα ζητήματά μας. Για μένα αυτό που κάναμε σήμερα ήταν μια μοναδική εμπειρία διότι ήταν η πρώτη φορά που πήγα στον αντιδήμαρχο.

Γιάννης Μπιθέλης μαθητής της Γ΄τάξης

SDC15324 Small