Ανακοίνωση για την τελική εκδρομή

Σχετικά με την αυριανή εκδρομή του σχολείου μας στις εγκαταστάσεις της παιδικής κατασκήνωσης GreenCamp στα Λεχαινά, σας ενημερώνουμε ότι:

1. Οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά στο σχολείο το πρωί στις οχτώ και δέκα 08:10 (χωρίς τις μαθητικές τους τσάντες). Η αναχώρηση θα γίνει στις οχτώ και μισή (08:30) και η ώρα επιστροφής έχει οριστεί στις τρεις και μισή (15:30).
  2. Θα έχει προηγηθεί ο έλεγχος των σχολικών λεωφορείων στο πάρκιν του Καρφούρ, καθώς το κλιμάκιο της τροχαίας Πατρών δεν μπορεί να έρθει στο χώρο του σχολείου λόγω φόρτου εργασίας.
  3. Υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές μπορούν να έχουν μαζί τους φωτογραφικές μηχανές (χωρίς τη δυνατότητα βίντεο), όχι όμως τάμπλετ και κινητά τηλέφωνα.
  4. Η επικοινωνία των γονέων μπορεί να γίνει ανά πάσα στιγμή στα κινητά τηλέφωνα του Δ/ντή του σχολείου, κύριου Σταύρου Σταυρόπουλου και της Υποδιευθύντριας του σχολείου, κυρίας Σοφίας Πασχαλίδου.

Τηλέφωνα επικοινωνίας :

1. κ. Σταύρος Σταυρόπουλος : 6936919140