Λειτουργία σχολείου την Πέμπτη 16/02/2017 (Τσικνοπέμπτη)

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017 ( Τσικνοπέμπτη ) και τα δυο τμήματα του σχολείου μας, πρωινό & ολοήμερο, θα λειτουργήσουν κανονικά. Οι μαθητές το πρωί θα προσέλθουν με τις τσάντες τους. Στις δέκα (10: 00) στο χώρο του προαυλίου θα υλοποιηθούν δρώμενα  με θέμα τις απόκριες από όλα τα τμήματα του σχολείου. Στις  έντεκα (11:00) όσοι από τους μαθητές επιθυμούν, μπορούν να αλλάξουν και να φορέσουν καρναβαλικές στολές τις οποίες και θα έχουν από το πρωί μαζί τους. Την ίδια ώρα  θα μοιραστούν σουβλάκια, προσφορά του Συλλόγου  Γονέων &  Κηδεμόνων.  ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!! Δεν επιτρέπεται  να έχουν μαζί τους οι  μαθητές, σερπαντίνες και κομφετί, καθώς και   η χρήση αφρού και πιστολιών. Οι γονείς που θέλουν να πάρουν τα παιδιά τους πιο νωρίς, μπορούν να το κάνουν, αφού πρώτα  υπογράψουν την Υπεύθυνη  Δήλωση Πρόωρης Αποχώρησης.