Πρόσκληση παρουσίασης προγραμμάτων της Α', Γ' και Δ' τάξης

Σας  προσκαλούμε  την  Τρίτη  14  Ιουνίου  2016  στην  αίθουσα  εκδηλώσεων  του  Δημοτικού  Σχολείου  Βραχναιίκων  για  να  σας  παρουσιάσουμε  τα  ακόλουθα  προγράμματα  σχολικών  δραστηριοτήτων  που  υλοποιήθηκαν τη  φετινή  χρονιά από  μαθητές  και  μαθήτριες  του  σχολείου  μας:

1. Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης:  «Θησαυρός από σκουπίδια»,  Δ΄ Τάξη,   ώρα:8.30΄-9.30΄π.μ.

Υπεύθυνοι  Εκπαιδευτικοί: Σοφία Πασχαλίδου Δ1, Ελένη  Πιμπιλιτούδη Δ2

Συνεργάτες: Ευγενία Μικροπούλου, Ιωάννα  Νιφόρα, Χριστίνα  Φαρμάκη

2.  Πρόγραμμα Αγωγής Υγείας: « Η  Ελιά »,  Α΄ Τάξη, ώρα:10.00΄-11.30΄π.μ.

Υπεύθυνοι Εκπαιδευτικοί: Γεωργία Σπαθή-Κορώνη Α1, Γεώργιος Σαραντούδης Α2

Σημείωση: Οι μαθητές του Α3 τμήματος στο τέλος της ημέρας θα λάβουν τα αναμνηστικά του προγράμματος.

3. Πρόγραμμα Αγωγής Υγείας: «Ο Κ.Ο.Κ σώζει ζωές »,Γ΄ Τάξη, ώρα:12.00΄-12.45΄μ.μ

Υπεύθυνοι  Εκπαιδευτικοί: Βασιλική Ζάρλα Γ1, Άννα  Τσερκέζη Γ2

Συνεργάτες: Συμεών Παντελίδης, Ζωή Μανώλη, Ευγενία Μικροπούλου, Ειρήνη Σίνου, Χριστίνα Φαρμάκη